14.08.2020
Łódź, ul. Wandurskiego 4

Galeria Zarzewska


Pamiętajcie o ogrodach


Pracownia


Zapomniane zakątki


Edycja 2011/2012


Edycja 2010/2011


Edycja 2009/2010


Linki


Wernisaż Asi Antosik w obiektywie Marka Wyszomirskiego.

3 Mar 2012. Autor: Galernik

Zgodnie z zapowiedzią jeszcze kilkanaście zdjęć z wernisażu, które wykonał i przygotował dla nas Marek Wyszomirski.

Miłego oglądania! Sobota to też niezły dzień na powspominanie takiej imprezy….

 

[nggallery id=7]

Kategorie: Joanna Antosik "Opowieści z dna lasu", Wystawy | Możliwość komentowania Wernisaż Asi Antosik w obiektywie Marka Wyszomirskiego. została wyłączona

Po wernisażu wystawy Asi Antosik…

2 Mar 2012. Autor: Galernik

Jest piątkowy wieczór więc to dobry moment by jeszcze raz przeżyć emocje związane z wernisażem wystawy „Opowieści z dna lasu”.

Bardzo dziękuję Autorce za zaprezentowanie swej pierwszej wystawy w Galerii Zarzewskiej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się z Asią na kolejnych wystawach.

Nasza Publiczność stworzyła jak zawsze świetną atmosferę pełną nieraz reakcji wręcz żywiołowych. Dziękujemy zwłaszcza tym Osobom, które nie bacząc na nocną godzinę powrotu oraz deszczową pogodę przybyły z daleka tylko po to by dzielić z nami radość tego wydarzenia. Zapraszam na relacje z wernisażu autorstwa Agnieszki Zach oraz niżej podpisanego Galernika – Marka Trzeciaka. Niedługo opublikowane zostaną również zdjęcia Marka Wyszomirskiego.

 

[slideshow id=6]

[nggallery id=6]

 

Kategorie: Joanna Antosik "Opowieści z dna lasu", Wystawy | Możliwość komentowania Po wernisażu wystawy Asi Antosik… została wyłączona

Joanna Antosik – Opowieści z dna lasu.

18 Lut 2012. Autor: Galernik

Mam wielką przyjemność zaprosić na wernisaż kolejnej wystawy fotografii.

 

„Opowieści z dna lasu” – to tytuł wystawy Asi Antosik. Zdjęcia oraz udźwiękowione pokazy prac Autorki są dobrze znane zainteresowanej fotografią przyrodniczą Publicznosci w całym kraju. Obecna wystawa jest debiutem Asi w tej tradycyjnej i  może nieco dziś już staroświeckiej formie prezentacji zdjęć jaką jest wystawa powiększeń w galerii fotografii. Tym bardziej cieszę się, że Autorka przyjęła zaproszenie właśnie do Galerii Zarzewskiej. Jest to dla nas zaszczyt i przyjemność.

Wernisaż będzie jak zawsze okazją do osobistego spotkania z Autorką, prezentowane będą również jej diaporamy. Do zobaczenia 1 marca 2012 roku o godzinie 19.00 w Galerii Zarzewskiej.

 

 “Pod naszymi stopami jest cudowny mikro świat którego
obserwacja jest dla mnie wielką inspiracją…

Staram się szukać innego spojrzenia na tematy z góry oczywiste,
fascynuje mnie kolory, ich kontrastowe zestawienia, faktury…”

Joanna Antosik

 

 

Kilka słów o Autorce i o Wystawie.

 

 Joanna Antosik, rocznik 1983. Urodzona w Nowym Dworze Mazowieckim. Absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie. Od 2009 roku jest członkiem Klubu Przyrodników. Z aparatem kręci się po lesie od około 4 lat.

Jest laureatką konkursu pokazów cyfrowych na Festiwalu Sztuka Natury Toruń 2010. Pokaz „Opowieści z dna lasu” zdobył również wyróżnienie w kategorii „Przyroda Polski” w konkursie pokazów cyfrowych Wizje Natury 2010. Była gościem festiwalu „Sztuka Natury” w 2011 roku.

Strona internetowa Autorki: http://joannaantosik.webs.com

 

 

 Na wystawę składają się 34 fotografie powstałe na przestrzeni ostatnich 3 lat.

Zdecydowana większość zdjęć została wykonana na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Fotografie obrazują miłość Autorki do przyrody, do tego co małe i niepozorne, na co nie zwracamy szczególnej uwagi podczas spacerów po lesie.
Zapraszamy na wystawę prezentującą bardzo osobiste spojrzenie przyrodę znajdującą się często po prostu u naszych stóp.

 

[singlepic id=71 w=320 h=240 float=]

 

Prace prezentowane na wystawie zrealizowała Agencja Reklamowa DK Studio: http://dkstudio.pl/

Dziękujemy!

 

Kategorie: Joanna Antosik "Opowieści z dna lasu", Wystawy | Możliwość komentowania Joanna Antosik – Opowieści z dna lasu. została wyłączona