23.05.2019
Łódź, ul. Wandurskiego 4

Galeria Zarzewska


Pamiętajcie o ogrodach


Pracownia


Zapomniane zakątki


Edycja 2011/2012


Edycja 2010/2011


Edycja 2009/2010


Linki


Prace nagrodzone

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 26 prac 17 Autorów:

Udziałem w wystawie pokonkursowej wyróżniono prace następujących Autorów:

Konstancja Czech prace pt „Bliżej Boga”, „Studnia z przed lat”

Oliwia Długosz  – prace pt „Z powrotem w domu”, „To było tak dawno”

Magdalena Gawenda  prace pt „Kolorowa rozsypka”, „Niebezpieczna głębia”, „Otwarte wrota”

Kamil Góralczyk  praca pt „Widzą Cię”

Monika Kozińska  praca pt „Ulica”

Aleksander Madej  prace pt „Ukryta starość za drzewem”, „Jasne Popioły”

Aleksandra Makara  prace pt „Inny świat”, „Przejście”

Michał Matusiak  praca pt „Ściana”

Aleksandra Męczyńska  praca pt „Z ukrycia”

Marta Ogłuszka  praca pt „Ścienne potwory”

Jeremi Pijanowski  prace pt „Architekt”, „Plamy czasu”, „Pole”

Damian Sosenkiewicz  prace pt „Kaplica inaczej”, „Księży Młyn”

Magdalena Wieteska  praca pt „Miejsce pamięci pobytu Jana Pawła II”

Barbara Wojtal  praca pt „Przedwojenna willa przy ul. Pabianickiej 180/182”

Angelika Wolińska  praca pt „O jeden dzień dłużej”

Magda Zdanowska  praca pt „Źródło”

Maja Żemkowska  praca pt „O historii tych murów opowiedzą nam nasi dziadkowie”

 

Nagrody specjalne - dwa równorzędne wyróżnienia przyznane indywidualnie przez członka Jury Pana Krzysztofa Kurowskiego otrzymali:

Michał Matusiak za pracę pt „Ściana”

Magdalena Wieteska za pracę pt „Miejsce pamięci pobytu Jana Pawła II”

[nggallery id=11]

 

Decyzją Jury trzy równorzędne wyróżnienia otrzymali:

Jeremi Pijanowski – za pracę pt „Architekt”

Magdalena Wieteska – za pracę pt „Miejsce pamięci pobytu Jana Pawła II”

Magda Zdanowska – za pracę pt „Źródło”

[nggallery id=12]

·

III nagrodę w konkursie otrzymał

Aleksander  Madej – za pracę pt „Jasne Popioły”

[singlepic id=223 w=320 h=240 float=]

·

II nagrodę w konkursie otrzymała

Aleksandra Makara – za pracę pt „Inny świat”

[singlepic id=243 w=320 h=240 float=]

·

I nagrodę w konkursie otrzymała

Marta Ogłuszka – za pracę pt „Ścienne potwory”

[singlepic id=244 w=320 h=240 float=]

·

·

Gratulujemy nagrodzonym Autorom oraz wszystkim uczestnikom wystawy pokonkursowej. Nie było łatwo zakwalifikować się do niej…